Podsypki I Podbudowy Betonowe

 

Podsypki i podbudowy betonowe

Produkty z naszej oferty gwarantują stabilność każdej nawierzchni. Zarówno skład podsypki, jak i podbudowy betonowej pozwala na osiągnięcie idealnego zagęszczenia pod nawierzchnią.

Podsypki i podbudowy betonowe wykorzystywane są przede wszystkim do tworzenia spójnych i optymalnych warstw wyrównujących konkretne podłoże. Są również świetnym komponentem do warstw konstrukcyjnych. Zespół specjalistów opracowuje skład produktów tak, aby uzyskać jak najlepszy efekt pod nawierzchnią.

Zależnie od przeznaczenia, proponujemy specjalnie dedykowany produkt, który wyeliminuje potencjalne problemy związane z konstruowaniem gruntu. Zastosowanie podsypki i podbudowy zapewnia trwałość nawierzchni nawet podczas jej wzmożonej eksploatacji. Co więcej, produkty zdecydowanie ułatwiają precyzyjne układanie konkretnej nawierzchni.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym specjalistą. Stanowimy niezawodny support w kwestii wyboru prawidłowych komponentów potrzebnych do realizacji zleceń z zakresu szeroko pojętego budownictwa.

Posypka cementowo-piaskowa B -7; B-10; b-15 podbudowa do kostki brukowej
Zaprawa murarska M-7 zaprawa do murowania
Zaprawa murarska M-10 zaprawa do murowania
Mieszanka stabilizacyjna RM 1,5 MPa podsypka na stabilizajce pod kostkę
Mieszanka stabilizacyjna RM 2,5 MPa podsypka na stabilizajce i pod kostkę
Mieszanka stabilizacyjna B 5 MPa podsypka na stabilizajce i pod kostkę